Skuteczne… Atrakcyjne… Kreatywne…

Nasze studio graficzne oferuje wszechstronną pomoc w budowaniu wizerunku firmy, marki, produktu, w tworzeniu i realizacji projektów graficznych na potrzeby reklamy.

Bogate zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować pełen zakres usług oraz szeroką gamę produktów. Dbamy o to, by nasze ceny były atrakcyjne, jakość usług – najwyższa, a terminy realizacji – najkrótsze.

Zapewniamy kompleksową obsługę reklamową, obejmującą zarówno procesy tworzenia projektów, jak również wszystkie etapy realizacji. Posiadamy w ofercie usługi poligraficzne, druk wielkoformatowy, reklamę zewnętrzną, systemy wystawiennicze, gadżety reklamowe itp. System identyfikacji wizualnej Oferujemy profesjonalną pomoc w tworzeniu indywidualnego systemu identyfikacji wizualnej, jego realizacji oraz wdrażania.

System Identyfikacji Wizualnej obejmuje wszystkie elementy składające się na tożsamość i wizerunek firmy, takie jak: symbole firmy (znak, logo), kolorystyka, symbole i typografie dekoracyjne, druki formowe (papier, koperty, dokumenty), identyfikatory, środki transportu, tablice informacyjne, elementy aranżacji wnętrz siedziby firmy i jej otoczenia oraz wszelkiego rodzaju materiały reklamowe, tj.: foldery, ulotki, szyldy, elementy wystroju stoisk targowych, gadżety reklamowe. Własny unikalny system identyfikacji wizualnej odgrywa kluczową rolę w budowaniu relacji firmy z otoczeniem, sprawia, że jest ona rozpoznawalna i wyróżnia się spośród konkurencji. W procesie tworzenia systemu identyfikacji wizualnej priorytetem jest dla nas indywidualne podejście do każdego klienta.

Staramy się dokładnie poznać specyfikę danej firmy, szczegółowa charakterystyka staje się nierzadko kluczem do stworzenia niepowtarzalnego projektu graficznego, który jest tym skuteczniejszy, im ściślej dopasowany do charakteru firmy i oczekiwań klienta. Stworzony z naszą pomocą system identyfikacji wizualnej jest zawsze wyjątkową wizytówką firmy i skutecznym narzędziem marketingowym.